Červenec 2008

a zase

1. července 2008 v 21:51 Hello Kitty
tohle se mi up enejvíc líbí :) já to cu :(

oblečení s ní :)

1. července 2008 v 21:49 | kiki |  Hello Kitty

věcičky s ní

1. července 2008 v 21:47 | kikča |  Hello KittyRodina Hello Kitty

1. července 2008 v 21:34 Hello Kitty
KITTY - Velice aktivní malá holčička, Kitty si ráda hraje venku, v parku nabo v lese.Můžeš ji také zastihnout, jak hraje na piano, nebo také jak peče!
A very energetic little girl, Kitty loves to play outdoors, in the park or forest. But you can also find her happily practicing on the piano or baking a cake, too!
Hello Kitty - Mimmy WhiteMIMMY - Kittynino dvojče.Je plachá.Kitty a Mimmy vždy tráví čas společně, protože jsou to nejlečí přítelkyně.Mimmy nosí stuhu na levém uchu a tak mohou lidé ji a Kitty odělovat. Kitty's twin sister. She is shy. Kitty and Mimmy always spend time together because they are best friends. Mimmy wears a ribbon on her right ear so people can tell her and Kitty apart.
Hello Kitty - George WhiteGEORGE -Kittynin tatínek.Má bječný smysl pro humor a rád rozesmívá rodinu.George pracuje pro obchodní firmu.Je vždy pracovitý a spolehlivý, ale někdy je trochu roztržitý. Kitty's Papa. He has a fabulous sense of humor and loves to make his family laugh. George works for a trading company. He is always hardworking and dependable, but sometimes a little absent-minded.
Hello Kitty - Mary WhiteMARY -Kittynina maminka.Laskavá a milující.Mary má ráda vaření a péči o dům.Její jablečné koláče jsou výborné. Kitty's Mama. She is very kind and loving. Mary loves cooking and taking care of the house. Her apple pie is famous.
Hello Kitty - Anthony WhiteANTHONY -Kittynin dědeček.Umí vyprávět skvělé historky.Také rád maluje.
Kittys Grandpa. He can tell great tales. Also he loves to paint.
Hello Kitty - Margaret WhiteMARGARET -Kittynina babička.Má nejlepší puding.A ráda vyšívá va svém hopupacím křesle.
Kitty's Grandma. She is a master pudding maker. And she loves doing embroidery in her rocking-chair

Něco o Hello Kitty

1. července 2008 v 21:33 | kiki |  Hello Kitty
Hello Kitty se narodila 1.listopadu roku 1974, na předměstí Londýna v Anglii.Je velmi aktivní a ráda si hraje venku v parku, nebo v lese.Ale můžeš ji také najít, jak hraje na piano, nebo jak peče koláče.V Anglii v Londýně žije s maminkou Mary, tatínkem Georgem a sestrou - dvojčetem Mimmy.Kitty je zvědavá, zatímco Mimmy je plachá.Hello Kitty symblizuje velkorisost, nevinnost, laskavost - vlídnost, a velmi důležité...přátelství.Jejími přátely jsou Cathy, Tippy, Joey, Jodie, Fifi, Tracy, Tiny Chum, Rory, Mory, Tim a Tommy.Hello Kitty a Mimmy jsou ve 3.třídě.Mají spoustu přátel ve škole a dohromady všichni prožívají mnoho dobrodružství.Když je škola zavřená - jsou prázdniny, tak Hello Kitty cestuje po světě a poznává nové přátele.Díky její velkorisosti a nevinnosti se s ní každý rád setká.Ráda pořádá čajové večírky a do jejích zálib lze zahrnou muziku, čtení, jídlo a vaření maminčiných sušenek a nejraději ze všeho poznává nové přátele.Ráda říká:"Také můžeš mít hodně přátel".

Hello Kitty

1. července 2008 v 21:32 | kiiki |  **Nezařazeno**

Přátelé Hello Kitty

1. července 2008 v 21:31 | kiki |  Hello Kitty
Z leva nahoře: Timmi, Tammy
Z leva uprostřed: Tracy, Fifi, Moley, Hathy, Lorry
Z leva dole: Jody, Thomas, Joey, Teddy
Hello Kitty - Cathy
CATHY -Je klidná a jemná králičí holčička.Dříve myslela vždy jen na sebe. She is a quiet and gentle little girl rabbit. She always thinks of others before herself.
Hello Kitty - TippyTIPPY -Je silný a dobrosrdečný.A tento chlapec by chtěl být Kittynin milý. He is a strong and kind-hearted. And this big lad wants to be Kitty's number one beau.
Hello Kitty - JoeyJOEY -Je to nejpopulárnější chlapec ve škole.I když je to roztomilý myšák, je to největší nešika ale bezvadný v běžných isciplínách. He is the most popular guy at school. As he is a cute mouse, he is a bit of a butterfingers but top-notch in track events.
Hello Kitty - Joeys Girlfriend
JOEYS Girlfriend - Joeyho přítelkyně je tak aktivní. Joeys girlfriend is as active.
Hello Kitty - Jodie>JODIE -Pejsek se smyslem pro znalosti.Rád studuje, a někdy ba chtěl být badatel. A dog with a noggin for knowledge. Loves to study, and wants to be a researcher some day.
Hello Kitty - TracyTRACY - Je to malý domýšlivý mýval co často tropí neškodlivé zlo.A je přítelem každého. He is a perky little raccoon who is often up to some harmless mischief. And he is everyone's friend!!!!!
Hello Kitty - Tiny Chum
TINY CHUM -Je roztomiloučký a chlupaťoučký kolega když je stále dobrá společnost.Díky jeho chování ho Kitty a Mimmy považují za svého mladšího bratra! He is a cute and furry fellow who is a good company all the time. Because of this, Kitty and Mimmy treats him like a younger brother!
Hello Kitty - Rory
RORY -Velice zvláštní veverka, co učí Kitty o tajemstvích lesa.Setkávají se když chce Hello Kitty natrhat květiny. A very special squirrel who teachers Kitty about the secrets of the forest. They met when Hello Kitty was gathering flowers.
Hello Kitty - MoryMORY - Plachý, malý krteček co žije v Kittynině záhonku. A shy, little mole who lives in Kitty's backyard.
Hello Kitty - TimHello Kitty - TammyTIMAND TAMMY-Když je zábava, tyto dvě malé opičky jsou vždy středem této zábavy!! If there is fun, these two little monkeys are always to be found in the middle of it no matter where it is!!


Hello Kitty - Fifi
FIFI - Fifi vždy je u všeho co se řekne, vždy je u každé akce.Je to malá slečna která nezná pravý význam slova "oddech". Fifi is all talk, all action. She is a little miss who doesn't know the exact meaning of "time out".

Rybičky 48 Spratek

1. července 2008 v 13:13 Videa

Holki-Sedmnáct

1. července 2008 v 13:11 Videa

Rybičky 48 oooU!

1. července 2008 v 13:07 | kiki |  Videa
já vás žeru...oha miluju tuhle písničku :)

Code Red - 18

1. července 2008 v 13:05 | KIKI |  Videa
bomba písnička...žeru jí...The sims 3//ROZDÍLY

1. července 2008 v 11:30 | KKI |  The Sims 2..atd
Rozdíly? No jasně, jen hledejme! The Sims2 a The sims3-pár přirovnání....viz obrázky!
Zde je první jasný příklad
propracovanější grafiky. Realističtější výraz simíka na obrázku vpravo tak obohacuje tuto scénu kuchařovy patálie. Všimněte si propracovanějších rysů nejen kuchaře, ale i květin, okna, zdi, a viditelného kousku křesla. Jsou tu vidět i propracovanější stíny a světlo.

slavíme! s blogem! ◄↕♪

1. července 2008 v 10:51 | kiki |  **Aktualitky**
TAK A JE TO TADY!!!BLOG MÁ NAROZENINY!!
a to 1.rok!!