Květen 2008

citátek

29. května 2008 v 20:28 | kiki |  *citátky*

102.bleskovka

29. května 2008 v 20:25 | kiki |  Bleskovky a odměny
1.Jak se máš?
2.Co máš ráda za styl?
3.Co posloucháš?
4.Jaká barva se ti nejvíce líbí?


hhhezký

29. května 2008 v 12:45 **Emo**

eeeemo

29. května 2008 v 12:44 **Emo**

boys

29. května 2008 v 12:39 | kiki |  **Emo**

emo boys

29. května 2008 v 12:28 | kiki |  **Emo**

MEDA A SRDÍ

28. května 2008 v 22:02 | KIKI |  Láska

Návod na rozcestníky po druhé...ale líp..

28. května 2008 v 22:00 | kiki |  Jak dát ¨do blogu
No takže je to úplně jednoduchý. Řidte se kdyžtak obrázkami.
Nejprve se přihlašte na svůj blog ... dejte nastavení

kravatky

28. května 2008 v 21:57 | kiki |  **Emo**

sk8 botky :)

28. května 2008 v 21:56 | kiki |  **Emo**
boty adio brian sumner v.3 black union gun

conversky

28. května 2008 v 21:55 | kiki |  **Emo**

emo boty

28. května 2008 v 21:54 | kiki |  **Emo**

juu

28. května 2008 v 21:53 | kiki |  **to co mám láda**

ach jo

28. května 2008 v 21:51 | kikina |  **Něco o mě**
Sedím na okně a den co den vzpomínám...jaké to bylo!!!...jaké to bylo,když jsme byli spolu...po tvářích mi tečou slzy...ty slzy jsou pro tebe!!! Miluju tě stále...ach jo řikám si ted proč? co sem udělala špatně? .. že si mi musel zbohem dát?! ... moje srdce se v tu chvíli rozpadlo na tisíc kousků...cítila jsem prázdno.. NIKDO MĚ NEPOCHOPIL!!! .. můj rozum to nepochopil..proč???..asi sem byla hloupá,když jsem ti dala mé srdíčko...a důvěru...byla jsem hloupá!!! Ano řiká se že "člověk se poučí se svých chyb"!!! ale tolikrát!!...to už nemůžu!!!ten den co si mi dal svoje zbohem :( ..jsem mě sto chutí skončit ze životem,,,byla jsem tak nadně..tak sama..samotinká :( ... a opuštěná :( ... VŽDYT SME BYLI TAK ŠTASTNÝ PÁR...nechápu proč...nechci se probouzet... chci co nejdřív usnout.. takhle to je každej den... Hnééé.... tenhle svět je tak sobeckej... někdo má všechno.. někdo zase nic.. jedno velký nic.. žiju v jedný velký černý tmě... život mi utíka před očima... já nic nedělám... ani se ho nějak nesnažim zastavit... nevím co se to děje..ale můj život je na píču :( ... nemám nic... sem jedno velký nic...sem NULA..... a tak to asi zůstane na pořád... vod t doby co si mi to všechno udělal :( ..jsem troska :( ... nedokážu myslet na nic jinýho ne na TEBE!! nejde to!! MILUJU TĚ a to pořád...a víc...i když vím že už nikdy nebudeme spolu

Temperament

28. května 2008 v 21:38 **Nezařazeno**
dynamické vlastnosti jsou vlastnosti vztahující se k citovému reagování = temperament (jak intenzivně člověk reaguje na podněty), je dán vrozeným biologickým základem, ale lze ovlivnit i výchovou (i když jen minimálně).
trocha historie pro zajímavost: ve starověkém Řecku rozdělili tyto vlastnosti na typy osobností podle tekutiny převládající v těle( Galenos a Hippokrates)
  • sanguis = krev -> sangvinik
  • cholé = žluč -> cholerik
  • melaina = černá žluč ->melancholik
  • flegma = hlen -> flegmatici
SANGVINIK
Kladné stránky
Sangvinik miluje společnost. Je citový a okázalý, dokáže přeměnit každou práci v legraci. Nachází v životě spoustu vzrušení a dokáže své zážitky zajímavě a pestře vyprávět. Je vždy vstřícný a optimistický. Od nejútlejšího dětství je zvědavý a veselý, dokáže si hrát se vším, co je při ruce, zbožňuje přítomnost ostatních. Nemusí mít více talentu než ostatní, ale zřejmě si užívá více legrace. Jeho charisma a překypující osobnost k němu neustále přitahuje lidi. Zatímco ostatní povahy pouze mluví, sangvinik vypráví příběhy. Nejsnadnější způsob jak jej objevit je zjistit, kdo v kterékoliv skupince lidí mluví nejčastěji a nejhlasitěji. Touží být středem pozornosti a díky svému vypravěčskému talentu je duší společnosti. Dobře si pamatuje barvy, na rozdíl od jmen a jiných faktů. Je pro něj přirozený fyzický kontakt s ostatními, doteky, objetí, hlazení. Má vrozený smysl pro dramatičnost a může být vynikajícím hercem. Má naivní povahu a i v dospělosti si zachovává dětskou prostotu. Je citový, bezprostřední a otevřený, překypuje optimismem a nadšením téměř nad vším. Odjakživa chce vše vědět a tajemství u něj vyvolává šílenství. Bez váhání umí nabídnout svou pomoc, nedomýšlí však důsledky své ochoty. Je tvůrčí a neustále produkuje nové vzrušující nápady. Přitahuje a inspiruje ostatní svou energií a nadšením. Umí začít hovor s každým, kdo je po ruce a hned se stane vaším přítelem.
Záporné stránky
Vetšinou nic nedotáhne do konce a nedokáže pochopit, že by měl nějaké zásadní povahové vady. Příliš mluví, je rozvláčný a často přehání. Je málo vnímavý k ostatní, přehnaně se zaobírá sám sebou, je egocentrický. Neumí naslouchat. Protože neumí naslouchat a nemá zájem, nepamatuje si přesně jména. Jako přítel je nestálý a zapomnětlivý, jelikož přátel má příliš mnoho. Skáče lidem do řeči a často odpovídá za ostatní. Málokdy dodělá práci ve stanoveném termínu, střídá často zaměstnání.
CHOLERIK
Kladné stránky
Cholerik je dynamická osobnost, která dosahuje svých cílů. Stejně jako sangvinik je vstřícný a optimistický. Je rozeným vůdcem od nejútlejšího věku. Má podvědomou silnou touhu po změně, kdykoliv vidí, že něco není v pořádku. Bez váhání bojuje za lidská práva a chrání ukřivděné. Nikdy není apatický nebo lhostejný. Má silnou vůli, rozhodnost, problémy řeší rychle. Dokáže velet úplně všemu, bez ohledu na znalosti a podmínky. Jeho prvotním zájmem je dosahování cílů, nejde mu o to, aby se někomu zalíbil. Je cílevědomý a skvělý organizátor. Má schopnost dokončit větší díl práce než kdokoliv jiný. Rád překonává překážky, miluje boj a konkurenci. Obejde se bez přátel a diváků, stačí mu jeho cíl. Má intuici pro odhad situace a obvykle má pravdu. Miluje krizové situace, ve kterých exceluje.
Záporné stránky
Jeho život se řídí základním heslem, že má vždy pravdu a nemůže si ani náhodou připustit, že by se mohl mýlit. Musí vždy vítězit a pak hledat způsob, jak si zachovat tvář. Neumí vysadit z pracovního tempa a nutí k němu i své okolí. Musí stát vždy v čele a cítí se dobře, jen když má nadvládu. Má nadřazený postoj, který dokáže druhé značně psychicky deptat. Netoleruje slabosti, nesnáší nemocné a nerozhodné lidi. Neumí dobře jednat s lidmi, je netrpělivý.
MELANCHOLIK

Kladné stránky
Melancholik se už jako dítě jeví jako hluboký myslitel. Je nenáročný a tichý a má rád samotu. Vyznává pevný řád, oceňuje krásu a inteligenci. Je mlčenlivý a přemýšlivý, má pesimistickou povahu a předvídá potíže ještě dřív než vzniknou. Je pro něj velmi důležitá duševní činnost. Je vážný, stanovuje si dlouhodobé cíle a zabývá se pouze věcmi, které mají trvalý význam. Má sklon ke genialitě a vysoký intelekt. Ze všech typů má nejvíce tvůrčího talentu, žasne nad nadáním géniů. Potrpí si na prezizní poslech hudby, potřebuje dokonalé stereo. Miluje čísla, grafy, mapy, plánky, seznamy, vidí cifry téměř všude. Dokonalá vnitřní organizovanost pro něj představuje základ jeho existence. Vyžívá se v detailech, které ostatní ani nestačí zaregistrovat. V životě hledá řád, ukládá vždy věci přesně na své místo. Bývá dobře oblečený a upravený s úzkostlivou pečlivostí, vyžaduje čisté okolí. Je perfekcionista a pokud něco dělá, dělá to jen pořádně, záleží mu pouze na kvalitě. Nesnáší plýtvání a miluje výhodné koupě. Umí být starostlivý a soucitný s upřímným zájmem o jiné lidi. Svého partnera si vybírá obezřetně, aby splňoval všechny jeho nároky.
Záporné stránky
Melancholik snadno podléhá depresi. Snadno se uráží a ve všem hned hledá problémy. Má nízké sebevědomí, myslí si, že ho všichni pomlouvají, ttrpí vnitřní nejistotou. Je váhavý, protože se bojí, že jeho plány nejsou úplně perfektní. Věnuje plánování příliš mnoho času. Na své okolí klade nerealistické nároky, uplatňuje na ostatní svůj perfekcionismus.
FLEGMATIK

Kladné stránky
S flegmatikem se vychází nejlépe ze všech povahových typů. Pro své rodiče představuje požehnání, protože je spokojený všude, kam ho strčíte. Má rád přátele, ale je šťastný i o samotě. Umí se snadno přizpůsobit každé situaci. Je cílevědomý. Mezi ostatními představuje tlumenou osobnost, dobře odolává tlakům. Ke všemu přistupuje klidně, věci řeší postupně, je prostě bezproblémový. Obdivuhodnou vlastností je zachovat si klid, chladnokrevnost a soustředěnost za každé situace. Nikdy nikam nespěchá a nedá se vyvést z míry. Je smířený se zákeřnostmi života a do ničeho nevkládá velké naděje. Je spolehlivý a vytrvalý, má dobré úřednické schopnosti, dokonale zvládá administrativní práci. Snaží se kolem sebe udžovat klid, působí jako zprostředkovatel a řešitel problémů. Má spoustu přátel, protože se s ním dobře vychází, je nejlepším přítelem. Nikoho neuráží, umí poslouchat, nemá potřebu mluvit, umí být vrbou nebo chápajícím publikem.
Záporné stránky
Neumí se pro cokoliv nadchnout a neexistuje situace, která by ho rozčílila. Brání se jakýmkoliv změnám a nerad zkouší nebo vymýšlí nové věci. Vypadá jako lenoch, odkládá věčně práci nebo se jí úplně vyhýbá. Nerad nese odpovědnost za svůj život. Nedává najevo své city, zdá se být strašně mdlý. Nerad říká ne. Bojí se učinit rozhodnutí.

slibuji!

28. května 2008 v 11:46 | kiki |  Kikinky básničky
Naše láska je,byla a bude věčná,
mně se zdá být nekonečná.
Jen věrnost ti vždy slibuju,
ale hned toho lituju.
Vím,že tě moc trápím,
v slzách se utápím.
Ty si nezasloužíš moji zlost.
Čím to bude? Mám tě dost?!
Já,miluju tě strašně moc,
sním o tobě každou noc.
Promiň vše,čím tě zraňuju,
já chci jenom tebe,to slibuju!

Ztracená láska

28. května 2008 v 11:41 | kikina |  Kikinky básničky
Nechtěj už ztracenou lásku,
která přišla mezi vás,
přetrhala svou dlouhou pásku
a zastavila lásky čas!
-
Neroň zbytečné slzy,
vždyť na světě je kluků dost,
otři svoje smutné oči,
a jdi číst svou budoucnost!
-
Vždyť on je někde v dáli,
čeká jen na tebe,
je v něm skryto plno lásky,
kterou má jen pro tebe!

Drsnýý ...

28. května 2008 v 11:34 | kiki |  pŘÍBĚHY
Dialog před svatbou:
ONA: ahoooj!
ON: nooo konečně!
ONA: chceš abych odešla?
ON: ne, ne, co ti šibe? už jen ta představa je hrozná!
ONA: miluješ mě?
ON: samozřejme, celé dny a noci!
ONA: a podvedl jsi mě už někdy?
ON: ne, nikdy, proč se tak hloupě ptáš?
ONA: a budeš mě líbat?
ON: jasně, při každé příležitosti!
ONA: a byl by si schopný mě někdy udeřit?
ON: si se zbláznila, vždyť přece víš jaký jsem!
ONA: můžu ti důvěřovat?
On: ano
ONA: miláčku

Dialog pár roků po svatbě:přečtěte si to zdola nahoru!↑

štěstí, náhoda nebo osud?

28. května 2008 v 11:31 | kiki |  pŘÍBĚHY
Bylo příšerné vedro. S kamarádkama jsem chodili po obchodech a vybírali si, co si vezmeme na sobotní párty. Po půl hodině už měli všechny krásné večerní šaty koupené, jenom já ne,,, jako by mi osud nepřál, na tu párty jít!! Ale já to nevzdávala a hledala dál.. Po dlouhém hledání jsem objevila ve městě nějaký obchod, který sem ještě nikdy neviděla.. Nikdy dřív tu nebyl.... nebo jsme si ho alespoň nikdy dřív nevšimli..! Před vstupem jsem řekla: ,, Jsem si jistá, že v tomhle obchodě své šaty seženu." Nevím proč, ale byla jsem přesvědčená, že tenhle obchod je moje velká naděje.! A opravdu, šatů jsem si vyzkoušela snad tisíce a všechny mi byli :).. Když už konečně nastala sobota večer, najednou, jakoby mi něco říkalo, ať nikam nejezdím... ať zůstanu doma. Zrovna zazvonil zvonek u mých domovních dvěří. Byli to přátelé my říct, že už se jede. Rychle jsem se oblékla, učesala, namalovala a seběhla rychle schody. Už jsem stála u auta, když se mi před očima promítli určité chvíle v mém životě. Ale já jako by nic jsem udělala další krok směrem k auto. Najednou jsem měla před očima autonehodu. Něco mě varovalo, abych nikam nejela. Věřila jsem na tyhle věci a měla strach. Raději jsem odmítla na párty jet. Byla jsem z toho všeho tak vyděšená. Doma mě moc mrzelo, že jsem nejela, protože jsem věděla, že na té párty má být i můj idol. A teď jsem promeškala třeba svojí velkou životní příležitost. Po hodině mi někdo zazvonil opět na zvonek..! ,, Že by to byli přátelé? že by se tak brzo vrátili domu?" Ale ne, těsně za naším prahem stála policie. Vůbec jsem netušila co se děje. Oznámili mi, že mí přátelé měli autonehodu. Dostali se z toho jenom zázrakem. Všichni leží v nemocnici. Při jízdě na auto spadl velký strom. Kdyby ale někdo seděl vepředu vedle řidiče, nepřežil by to....a tam jsem měla sedět já.......